Pytania i odpowiedzi

Zamawianie usług

Sklep internetowy jest dobrym miejscem do zamówienia naszych usług. Dzięki takim zamówieniom szybko dostaniemy niezbędne informacje do realizacji zamówienia (wysyłki Vouchera). Realizujemy też wiele innych realizacji więc jeśli usługa jest niestandardowa prosimy o kontakt z nami. Po uzyskaniu szczegółów zlecenia wycenimy Twoją usługę.

W zależności od wybrania metody płatności w formularzu zamówienia, wysyłamy Voucher w innym terminie. Jeśli zależy Ci na czasie, to możesz wybrać opcję „PayPal” i zapłacić kartą kredytową lub przelewem bankowości elektronicznej (musisz posiadać elektroniczne konto w swoim banku) oraz wysyłkę Vouchera w postaci pliku PDF do samodzielnego wydrukowania na drukarce.

Sesja może odbyć się nawet w dniu dzisiejszym bez zamawiania usługi przez sklep internetowy. Wszystko zależy od naszego kalendarza i dostępności naszych specjalistów w danym momencie (fotograf, wizażystka czy stylistka). Możliwe są też sesje w nocy. Zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe terminy. Wówczas zapłacisz za usługę w studiu przed sesją. Często podajemy terminy „Last minute”, gdy np. ktoś zmienił termin swojej sesji i mamy wolne miejsce.Gdy masz już Voucher...

Cieszymy się, że wkrótce spotkamy się w naszym studiu. Skontaktuj się z nami. Możesz napisać do nas e-mail na adres bok@NajpiekniejszyPrezent.pl lub zadzwoń pod numer +48 609 11 12 13. Zaproponujemy Ci dogodny termin sesji.

Jeśli będziesz korzystała z usługi z makijażem to najlepiej przyjedź do nas z delikatnym makijażem, który wizażystka łatwo i szybko zmyje przed zrobieniem profesjonalnego makijażu. Jeśli będziesz korzystała z usługi z modelowaniem fryzury to warto umyć w domu włosy i wysuszyć suszarką. Do walizek weź wszystko co uznasz za słuszne. Nie zdziwią nas trzy pełne walizki. Weź ubrania, biżuterię i dodatki.

Jeśli chcesz i możesz, to połącz część rzeczy w swoje zestawy (stylizacje) i zapakuj je w udzielne torebki. My na miejscu dokładnie je sprawdzimy i być może zaproponujemy zmiany. Mamy trochę swoich ubrań i dodatków w studiu, które mogą być uzupełnieniem Twoich stylizacji.

Możesz wziąć też za sobą wszystko co tylko uda Ci się unieść. Nic nas nie zdziwi! Np. skrzypce, kask, maskotkę itp.  Nie zapomnij o uśmiechu. Zapraszamy!

Oczywiście! Przeanalizujemy je i spróbujemy zrobić podobne. Należy pamiętać, że nie zawsze da się je zrealizować technicznie, ponieważ znane osoby i modelki uczestniczą w dużych i drogich produkcjach.