Sesja za 99 zł zamiast 349 zł! (zakończona)

| Dodaj komentarz

(promocja zakończona) Ogłaszamy najgorętszą z możliwych promocję na usługi w naszym studiu! Tylko 11 sierpnia 2013 roku sesja Jesteś piękna! w cenie 99 zł. Dodatkowo prezent w postaci usługi na retusz 5 wybranych zdjęć z sesji.

Mamy tylko 10 miejsc tego dnia na profesjonalną sesję zdjęciową w naszym studiu. Jeśli chcesz skorzystać z tej okazji kup voucher „Sesja promocyjna „Jesteś Piękna!”.

Do tego ogłaszamy konkurs, w którym możesz wygrać właśnie Voucher na sesję „Jesteś piękna!” i w ciągu 12 miesięcy zrealizować go naszym studiu. Pamiętaj, że Voucher możesz też podarować w prezencie bliskiej osobie. Konkurs organizowany jest wspólnie z naszą stroną na Facebooku.

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polub naszą stronę na Facebooku
2. Zaproś swoje znajome do wydarzenia Sesja zdjęciowa za 99 zł zamiast 349 zł!
3. Na tej stronie (poniżej) napisz swój krótki komentarz określający pierwsze skojarzenie zaczynając od słów: „Sesja zdjęciowa w NajpiekniejszyPrezent.pl to….. i dokończ swoimi słowami np. przyjemność, pamiątka na całe życie itp.

Konkurs trwa do 30 lipca 2013 do godziny 18:00. W tym dniu wybierzemy losowo jedną osobę, wśród osób biorących udział w konkursie.
W konkursie mogą wziąć osoby posiadające konto na Facebooku. Organizatorem konkursu jest firma Ca Studio właściciel studia i serwisu NajpiekniejszyPrezent.pl.

Dodatkowe informacje o konkursie: Katarzyna Majewska, e-mail: bok@najpiekniejszyprezent.pl

Komentarze