Jak kupować – krok po kroku

| Dodaj komentarz

Choć ideą naszego studia jest realizowanie prezentów w postaci sesji zdjęciowych i filmów wideo, nie oznacza to, że nasi klienci nie mogą sami skorzystać z zakupionego prezentu. Jeśli jednak będzie to prezent, który chcesz podarować bliskiej Ci osobie, wówczas możesz zrobić to na dwa sposoby. Pierwszy – wysyłamy Ci Voucher a Ty osobiście wręczysz ten prezent, drugi – my zrobimy to za Ciebie i wyślemy Zaproszenie i Voucher do wskazanej przez Ciebie osoby.

 

Zamawianie usługi

 • Wybierz usługi, które chcesz zakupić i złóż zamówienie przez nasz sklep internetowy.
 • Jeśli Voucher mamy wysłać jako prezent, nie zaznaczaj opcji „Wysyłamy na adres płatności?” (1) oraz koniecznie wypełnij dokładnie dane dotyczące obdarowanej osoby. W polu „Uwagi do zamówienia” (2) wpisz numer telefonu i e-mail do obdarowanej osoby oraz Twoje ewentualne uwagi.
 • Jeśli mamy wysłać Voucher jako plik PDF na e-mail wybierz opcję „Darmowa wysyłka e-mail” (3). Jest to najtańsza i najszybsza metoda otrzymania Vouchera
 • Jeśli chcesz, abyśmy wysłali Voucher w postaci drukowanej, możesz skorzystać z kilku naszych propozycji wysyłki i oprawy prezentu np. koperta ozdobna, pudełko ozdobne a nawet możesz wybrać opcję, dzięki której do przesyłki z Voucherem zostanie dołączony bukiet kwiatów.
 • Po złożeniu zamówienia dostaniesz e-mail z potwierdzeniem.
 • W zależności od wybranego przez Ciebie sposobu płatności (4) zrealizujemy wysyłkę Vouchera (terminy opisane poniżej). W przypadku wybrania opcji Sesja „Last minute” odbierzesz swój Voucher przed sesją zdjęciową.

 

jak-kupowac_1

jak-kupowac_2_wysylka
jak-kupowac_3_platnosc

 

 

Jak szybko możemy przesłać Voucher?

W zależności od wybranej metody płatności w formularzu zamówienia sklepu (4) – wysyłamy Voucher w określonych terminach. Jeśli zależy Ci na czasie, to sugerujemy wybranie opcji PayPal, czyli zapłacenie kartą kredytową lub przelewem internetowym (musisz posiadać elektroniczne konto w swoim banku). Dodatkowo należy wybrać opcję Darmowa wysyłka e-mail, dzięki której Voucher otrzymasz w postaci pliku PDF (3) do samodzielnego wydrukowania na swojej drukarce.

 

Jak najszybciej skorzystać z naszych usług?

Sesja może odbyć się nawet w dniu dzisiejszym bez zamawiania usługi przez sklep internetowy. Wszystko zależy od naszego kalendarza oraz dostępności naszych specjalistów w danym momencie (fotograf, wizażystka czy stylistka). Możliwe są też sesje w nocy. Zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe terminy. Wówczas zapłacisz za usługę w studiu przed sesją bez konieczności składania zamówienia przez sklep internetowy. Zwróć też uwagę, że w części Blog, podajemy terminy sesji Last minute, gdy np. ktoś zmienił termin swojej sesji i mamy akurat wolne miejsce.

 

Gdy masz już Voucher

 • Skontaktuj się z nami: e-mail: bok@NajpiekniejszyPrezent.pl, tel: 609 11 12 13
 • sesje realizowane są w naszym studiu w Warszawie na Saskiej Kępie, ul. Jakubowska 10/10A (obok Stadionu Narodowego)
 • Zapraszamy na sesję!

 

Usługi indywidualne (dodatkowo płatne)

 • Jeśli chcesz zrobić większą niespodziankę – wybierz wysyłkę Vouchera z bukietem kwiatów!
 • Jeśli jesteś indywidualistą – prześlij nam swój tekst życzeń, który przygotujemy na naszym firmowym zaproszeniu i prześlemy wraz z zaproszeniem.
 • Jeśli emocje mają być niezapomniane – zróbmy razem niespodziankę! My przygotujemy dodatkowo tort, szampan i kwiaty oraz udostępnimy studio na małe przyjęcie w czasie sesji zdjęciowej. Możesz wykupić Sesję Urodzinową lub usługi dodatkowe możemy dołączyć do innej sesji np. Moja Metamorfoza itp.

voucher_tlo

Jeśli chcesz zwrócić (anulować) zakupiony Voucher – masz na to zgodnie z prawem 10 dni od momentu zakupu Vouchera (więcej informacji w Regulaminie)

 

Więcej informacji na stronie Pytania i odpowiedzi

Komentarze